Wiadomości Kraj
W Krakowie urodziły się sześcioraczki. To prawdopodobnie pierwszy taki przypadek w Polsce
W poniedziałek przed południem w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie przyszły na świat sześcioraczki. Lekarze informują, że to najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce.
Pogoda na wakacje 2019. Prognoza długoterminowa na lato. Które miesiące będą ciepłe?
Pogoda na wakacje 2019. Coraz więcej osób właśnie teraz zaczyna planować swoje tegoroczne wakacje. Czy w tym roku pogoda będzie sprzyjać odpoczynkowi w Polsce?
Biuro prasowe krakowskiej kurii mówi o "nagonce w czystej postaci" wobec abp. Marka Jędraszewskiego
Biuro prasowe krakowskiej kurii poinformowało, że rejestruje wszystkie wystąpienia abp. Marka Jędraszewskiego i twierdzi, że media dopuszczają się w stosunku do niego manipulacji. - To są naprawdę SB-eckie metody. Tak nie mogą postępować dziennikarze - twierdzi Joanna Adamik z Biura Prasowego Archidiecezji Krakowskiej.
Gorzów Wielkopolski. Znaleziona 9-latka ledwo żyła. "Policjanci weszli w ostatniej chwili"
W jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim policja znalazła uwięzioną w wersalce 9-latkę. Dziewczynka była zakneblowana i związana, jej oddech był bardzo płytki. - Policjanci weszli tam naprawdę w ostatniej chwili - powiedział nadkom. Marcin Maludy.
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Tylko do 21 maja można dopisać się do spisu wyborców
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Tylko do wtorku 21 maja można dopisać się do spisu wyborców w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dzięki temu będziemy mogli oddać swój głos poza miejscem swojego stałego zameldowania.
Zakopianka. Wypadek w Rdzawce. Nie żyje jedna osoba, poszkodowanych nawet 30 osób
Wypadek na Zakopiance. W miejscowości Rdzawka koło Nowego Targu doszło do zderzenia autobusu, busa i dwóch samochodów osobowych. Poszkodowanych w wypadku zostało nawet 30 osób.
Ostrzeżenia IMGW. Przewidywane burze z gradem - najgorsza sytuacja na wschodzie Polski
Pogoda. W poniedziałek w Polsce meteorolodzy prognozują burze z gradem, które pojawić się mogą w ośmiu województwach. Na wschodzie kraju szkody wywołać może także silny wiatr.
Zbigniew Ziobro jedzie na czerwonym, by zdążyć na spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim
Zbigniew Ziobro w czwartkowe przedpołudnie spieszył się na pilne spotkanie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Kierowca ministra zignorował sygnalizację i na czerwonym świetle przejechał przez skrzyżowanie.
Seksafera na Podkarpaciu. Jeden z braci R. został przedterminowo zwolniony z odbycia kary
Aleksiej R. za stręczycielstwo i sutenerstwo co najmniej 250 kobiet został skazany na półtora roku więzienia. Mężczyzna został jednak przedwcześnie zwolniony z odbywania kary. Sąd uzasadnił decyzję m.in. faktem, że opiekował się matką i płacił alimenty na dziecko.
Gorzów Wielkopolski. Związał i uwięził 9-latkę w wersalce. Dziecko mogło zostać zgwałcone
W mieszkaniu 24-letniego mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego znaleziono związaną i zakneblowaną 9-letnią dziewczynkę. Mężczyzna uwięził dziewczynkę w wersalce, wcześniej najprawdopodobniej ją zgwałcił.
Feed Fetched by RSS Dog.