RSS feed Nederlandse Volleybalbond
29 feb. 14:00: Intermezzo N6 1 - Vollido N6 1
Wedstrijd: 7000CA6HA2EA-1, Datum: zaterdag 29 februari, 14:00, Speellocatie: De Staver, Olympiaweg 32, 3245DL SOMMELSDIJK
29 feb. 14:00: Intermezzo MA 1 - DVO MA 1
Wedstrijd: 7000MAHC2 DC, Datum: zaterdag 29 februari, 14:00, Speellocatie: De Staver, Olympiaweg 32, 3245DL SOMMELSDIJK
29 feb. 16:00: Intermezzo DS 2 - Groene Ster DS 2
Wedstrijd: 7000D4G2 FE, Datum: zaterdag 29 februari, 16:00, Speellocatie: De Staver, Olympiaweg 32, 3245DL SOMMELSDIJK
29 feb. 16:00: Intermezzo HS 1 - Spirit HS 4
Wedstrijd: 7000H2A BL, Datum: zaterdag 29 februari, 16:00, Speellocatie: De Staver, Olympiaweg 32, 3245DL SOMMELSDIJK
29 feb. 18:00: Intermezzo DS 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 3
Wedstrijd: 7000D2D CL, Datum: zaterdag 29 februari, 18:00, Speellocatie: De Staver, Olympiaweg 32, 3245DL SOMMELSDIJK
29 feb. 18:00: Intermezzo MC 2 - De Burgst Breda MC 2
Wedstrijd: 7000MC2E2 CD-1, Datum: zaterdag 29 februari, 18:00, Speellocatie: De Staver, Olympiaweg 32, 3245DL SOMMELSDIJK
4 mrt. 21:15: Move4U HS 4 - Intermezzo HS 2
Wedstrijd: 7000H2B HB, Datum: woensdag 4 maart, 21:15, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN
5 mrt. 20:30: The Smashing Expats HR 1 - Intermezzo HR 2
Wedstrijd: 7000RRHC DC, Datum: donderdag 5 maart, 20:30, Speellocatie: Gymzaal Zwartewaalstraat, Zwartewaalstraat 38, 3081HZ Rotterdam
6 mrt. 20:30: Apollo DS 2 - Intermezzo DS 2
Wedstrijd: 7000D4G2 BF, Datum: vrijdag 6 maart, 20:30, Speellocatie: Cromstrijen, Buttervliet 3, 3281LK NUMANSDORP
6 mrt. 20:45: City Bril Krimpen HR 2 - Intermezzo HR 2
Wedstrijd: 7000RRHC AC, Datum: vrijdag 6 maart, 20:45, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
7 mrt. 9:00: Spirit N5 2 - Intermezzo N5 1
Wedstrijd: 7000CA51A2AE, Datum: zaterdag 7 maart, 9:00, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC BARENDRECHT
7 mrt. 10:45: Sliedrecht Sport JC 1 - Intermezzo JC 1
Wedstrijd: 7000JCHA2 CB, Datum: zaterdag 7 maart, 10:45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW SLIEDRECHT
7 mrt. 12:00: Apollo MA 1 - Intermezzo MA 1
Wedstrijd: 7000MAHC2 AD, Datum: zaterdag 7 maart, 12:00, Speellocatie: Cromstrijen, Buttervliet 3, 3281LK NUMANSDORP
7 mrt. 12:45: Next Volley Dordrecht MC 2 - Intermezzo MC 1
Wedstrijd: 7000MCHA2 CB, Datum: zaterdag 7 maart, 12:45, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
7 mrt. 14:15: Move4U N5 1 - Intermezzo N5 2
Wedstrijd: 7000CA51B2FE, Datum: zaterdag 7 maart, 14:15, Speellocatie: Sporthal Holy, Korhoenlaan 6, 3136ST VLAARDINGEN
Feed Fetched by RSS Dog.